post

Jak utworzyć wizytówkę Google Moja Firma?

calendar

2021-12-01

Posiadanie wizytówki Google Moja Firma jest doskonałym sposobem na dotarcie do klientów przez małe i duże firmy, które świadczą swoje usługi lokalnie. Poprzez obecność wpisu w wyszukiwarce i Mapach Google,Twoja marka zyska rozpoznawalność na tle konkurencji. Jeśli zastanawiasz się jak założyć wizytówkę Google - przejdź do artykułu.
Kontynuuj czytanie
post

Jak usunąć negatywne opinie z Google Moja Firma?

calendar

2021-11-30

Na Twojej wizytówce Google pojawiła się niesłuszna negatywna ocena? Pomożemy Ci w usunięciu niechcianej opinii w Google. Dbanie o opinie w internecie jest bardzo ważna kwestią w tworzeniu wizerunku firmy, dlatego pod żadnym pozorem nie możesz jej lekceważyć. Przeczytaj artykuł i sprawdź co możesz zrobić w takiej sytuacji.
Kontynuuj czytanie
post

Jak rozpocząć swoją przygodę z kontem Google?

calendar

2021-11-30

Jedno konto Google to furtka do wielu popularnych narzędzi czy serwisów. Mam na myśli na przykład Gmail, Youtube, czy Google Docs. Obecnie mało która osoba nie ma swojego profilu na tym serwisie. W tym artykule dowiesz się jak założyć bezpłatne konto Google i uzyskać pełny dostęp do wcześniej wspomnianych produktów giganta z Mountain View.
Kontynuuj czytanie
post

TikTok - na czym polega jego fenomen?

calendar

2021-11-30

Tik Tok to aplikacja, która zastąpiła popularne Musica.ly. Większość użytkowników zdziwiła się, kiedy po aktualizacji dotychczasowej platformy, ich oczom ukazała się nieznana dotąd aplikacja TikTok. Czym jest TikTok? Czy warto używać aplikacji tego typu i skąd bierze się tiktokowy fenomen? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania.
Kontynuuj czytanie